Zuzana Breuová
realitní makléř
Adresa kanceláře:
Vršovická 1398/70, Praha 10 - Vršovice

Služby

Na 1. místě je pro mne vždy spokojený klient, proto mám několik zásad, kterými se řídím.

Své klienty si pečlivě vybírám tak, abych neslibovala nic, co pak nemohu splnit. V první řadě se s klientem osobně potkám, abychom společně probrali, jaké jsou možnosti spolupráce, zajímají mě jeho potřeby a přání, a co by od realitního makléře rád a nerad. Ideální je potkat se přímo v bytě/domě, nicméně pokud je to pro klienty časově náročné nebo jsou-li v bytě nájemníci, ráda za nimi dorazím i jinam. Vím, že vypadá zvláštně, když na první schůzce nepotřebuji nutně vidět byt, který bych měla prodávat, ale je to tak. Pokud se totiž naše představy o vzájemné spolupráci nepotkají, k navázání spolupráce vůbec nedojde.

Vždy mě zajímá, co si klienti přejí a co jim naopak vadí; je to proto, že mám poměrně široké mantinely, ve kterých se umím pohybovat, své služby vždy šiji na míru, konkrétním lidem, konkrétním nemovitostem. Každý případ je pro mě jedinečný, každý klient je individualita se specifickými potřebami, které se snažím uspokojit, ale i když občas dělám zázraky, poctivě prohlašuji, že na pravidelné bázi neumím čarovat. Moc ráda bych všem svým klientům prodala jejich nemovitost o milion korun dráž, než je její reálná prodejní cena, ale to vážně neumím. O tom, zda se daná nemovitost prodá a za kolik, vždy rozhoduje trh. Proto je na začátku setkání opravdu důležité vše probrat, vyjasnit si vzájemná očekávání a nastavit si pravidla spolupráce.

Kromě toho, že mě práce opravdu baví, musí mě i živit, proto si opravdu vybírám, do čeho investuji svůj čas tak, abych byla efektivní, práce dávala smysl mně i mým klientům a přinášela oběma stranám kýžený výsledek. Pracuji zdarma do doby, než nemovitost prodám, v průběhu prodeje investuji vlastní prostředky, z toho důvodu je pro mě důležité, abych byla přesvědčená o tom, že nemovitost opravdu v rozumném čase zobchoduji. Proto se na mne, prosím, nezlobte, když si na začátku vyhodnotím, že společná spolupráce nemá smysl a že vám neumím pomoci. Opravdu totiž neumím čarovat…

Specializuji se na konkrétní lokalitu, a to Prahu 4, 8, 9 a blízké okolí. Pokud se nevěnuji referenčním klientům, vybírám si byty v této lokalitě, protože mám zkušenost s tím, že místní většinou zůstanou tam, kde jsou, než aby se stěhovali na druhou stranu Prahy. Spíše řeší to, že je byt malý/velký, drahý/levný, pronájem/vlastní atd. Více bytů blízko sebe znamená možnost větší volby pro kupující, což mým klientům zvyšuje pravděpodobnost, že se jejich nemovitost rychleji zobchoduje, protože k nim přivedu i zájemce, kteří by se na jejich byt sami neozvali. Pokud se totiž klient rozhodne, že si koupí byt, nastaví si parametry bytu, který by chtěl, metry, cenu, lokalitu, specifika, jakými je výtah v domě, balkon apod. Nenajde-li však na trhu nemovitost, která splňuje jeho požadavky, ustupuje z některých původních kritérií a začíná dělat kompromisy, navíc o tom, který z bytů nakonec koupí, rozhodují emoce. To, jak se v bytě cítí; to, jak se mu tam líbí, a to, jestli si dokáže představit, že by to mohl být jeho nový domov. Když se mi klient ozve na byt, který mám v nabídce, a na prohlídce zjistí, že to není to, co si představoval, ukáži mu i další byty, aby měl srovnání a mohl si vybrat co je pro něj opravdu to důležité a z čeho naopak může slevit.

Pokud na mě dostanete kontakt na doporučení a Vaše nemovitost se nenachází v mé „farmě“ (interní název pro specializaci na konkrétní lokalitu), neváhejte se na mě obrátit, klienti na doporučení jsou cílem mé práce a ráda za nimi dojedu i na druhou stranu Prahy, abych jim pomohla s prodejem jejich nemovitosti.

Vždy dbám na to, abych měla na své klienty dostatečnou kapacitu, abych měla čas se jim opravdu věnovat, proto mé portfolio nabídek obsahuje max. 10 nemovitostí k prodeji.

A jak to vypadá v praxi?

 1. Nezávazná informativní schůzka za účelem vyjasnit si vzájemná očekávání
 2. Nastavení pravidel hry, podpis zprostředkovatelské smlouvy
 3. Příprava bytu k prodeji, pokud je to nutné úklid, styling, home staging…
 4. Nafocení nemovitosti profesionálním fotografem
 5. Zpracování nabídky k prodeji
 6. Export nabídky na inzertní servery
 7. Lokální marketing
 8. Zpracování srovnávací tržní analýzy nemovitosti
 9. Práce na prodeji nemovitosti - párování nabídky, nabídka vybraným poptávajícím klientům…
 10. Pravidelný reporting ohledně aktivit týkajících se prodeje nemovitosti
 11. Vyhledání klienta
 12. Rezervační smlouva

Tím to samozřejmě pro klienty nekončí. Vzhledem k tomu, že u nás poskytujeme 100% servis od A do Z, zajistíme vám veškerý právní servis, kompletní smluvní dokumentaci, oběháme za vás příslušné úřady, zajistíme odhad, vyplníme daňové přiznání, připravíme předání nemovitosti se všemi náležitosti, převedeme energie. Říkám „my“, protože na této agendě se podílí část našeho týmu, který mně jako makléři a tím pádem i vám jako mým klientům poskytuje komplexní podporu.

Aby byla služba kompletní, spolupracujeme s prověřenými profesionály ve svém oboru a pokud budete potřebovat využít jejich služeb, rádi Vám poskytneme kontakty. Jedná se o kreativní bytovou designérku, firmu na home staging, hypotečního poradce, řemeslníky na drobné opravy, stěhovací firmu…cokoliv vás napadne, umíme zařídit.

Práce v realitách mě opravdu baví, věřím, že mé klienty to baví se mnou, proto se těším, že se ozvete, abyste si mohli ověřit, že tak jak to říkám, tak to opravdu je…