Zuzana Breuová
realitní makléř
Adresa kanceláře:
Vršovická 1398/70, Praha 10 - Vršovice

Prodané Nemovitosti

 • Thumbnail ID269

  Luxusní ateliér u metra B Křižíkova

  Křižíkova 53/52
  Praha 8 - Karlín

  Prodáno za 3.790.000

  Více Informací

  Příběh prodeje:

  Když jsem se s panem Vališem dohodla na schůzce ohledně prodeje jeho bytu, zjistila jsem, že ho má nevýhradně kolega z jiné kanceláře Century 21. No co, řekla jsem si, já si jdu pro výhradní smlouvu, což naše pravidla dovolují. Pan majitel měl byt u několika kanceláří, všichni slibovali možné i nemožné, ale byt stále nebyl prodaný. Byla to poměrně jedinečná nabídka na trhu, ale také za dost vysokou cenu. S panem majitelem jsme probrali výhody výhradního zastoupení, rozhodl se, že to se mnou zkusí a dal mi volnou ruku. Jedinečný byt přece potřebuje jedinečnou prezentaci, protože jsem využila služeb profesionálního fotografa, požádala kolegy konkurenty o stažení jejich inzerce a pustila se do práce. Byt byl pryč za 3 měsíce, s tím, že se nám podařilo udržet cenu.

 • Thumbnail ID265

  Hezký byt po částečné reko, přímo u metra B Palmovka

  Na Žertvách 879/36
  Praha 8 - Libeň

  Prodáno za 1.490.000

  Více Informací

  Popis nemovitosti:

  Útulný byt 1+1 34 m2, přímo u metra B Palmovka. Byt je po částečné rekonstrukci, má nová plastová okna, plovoucí podlahy, nové topení. Byt se nachází v 2. NP udržovaného cihlového domu bez výtahu. V blízkosti je množství obchodů a restaurací, OC Harfa, OC Fenix, O2 Arena, školka, škola, poliklinika, pošta. V pěší dostupnosti je park Podvinní s množstvím dětských hřišť, říčka Rokytka, cyklostezka, sportovní areál, tenisové kurty, golfové hřiště. Skvělá dostupnost do centra, minutu na metro B Palmovka. Vzhledem k nízkým provozním nákladům je byt vhodný i jako investice.

 • Thumbnail ID261

  Startovací byt 1+kk po rekonstrukci

  Na Kopečku 1280/7
  Praha 8 - Libeň

  Prodáno za 1.470.000

  Více Informací

  Popis nemovitosti:

  Světlý byt 1+kk o výměře 23 m2 + 4,5 m2 sklepní kóje. Byt se nachází v udržovaném cihlovém domě v klidné ulici Na Kopečku. Byt prošel kompletní rekonstrukcí. Byt se skládá z předsíně, jednoho pokoje s malou kuchyňkou a z koupelny se sprchovým koutem a toaletou. Byt je v OV a tudíž lze financovat hypotékou se kterou vám rádi pomůžeme. Vzhledem k nízkým měsíčním poplatkům a pěší dostupnosti na metro je byt vhodný zejména jako investice.

 • Thumbnail ID256

  Kompletně zařízený byt po luxusní rekonstrukci

  Odlehlá 328/64
  Praha 9 - Vysočany

  Prodáno za 2.190.000

  Více Informací

  Příběh prodeje:

  S panem Haškem jsme se potkali v obchodním centru na kafi, protože byl poměrně časově vytížený a nebyl z Prahy. Na místě jsme podepsali smlouvu o spolupráci, domluvili se na termínu focení a on odjel zpátky do Brna. Byt byl po kompletní rekonstrukci, čistý a vystylovaný, perfektně připravený k prodeji, možná i proto, že ho pan majitel využíval tak 2 dny v týdnu, když měl pracovní jednání v Praze. Byt jsem nafotila, zpracovala inzerci a pustila ho do světa. Protože byl opravdu hezký, za rozumnou cenu, navíc poměrně jedinečná nabídka na trhu, prodal se na první dobrou.

 • Thumbnail ID252

  Zrekonstruovaný byt 2+1/B u Prokopského údolí

  Devonská 1026/2
  Praha 5 - Hlubočepy

  Prodáno za 2.460.000

  Více Informací

  Popis nemovitosti:

  Byt 2+1/B v OV, v Devonské ulici. Byt se nachází v 8. NP zrekonstruovaného cihlového domu. Byt je po kompletní rekonstrukci, nová koupelna, kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči, plastová okna, dřevěné dveře, obložky z masivu, na podlahách korek, dlažba, zasklený balkon. K bytu náleží sklepní kóje. Lokalita Starého Barrandova nabízí bydlení v zeleni, v pěší dostupnosti je Prokopské údolí, aquapark, za domem park, dětské hřiště, zahrádkářská kolonie. V blízkosti obchody, restaurace, školka, škola. Metro Smíchovské nádraží cca 10 min tramvají.